The Grand Tour
8.7 (میانگین رآی 51,808 نفر)
9.7 امتیاز کاربران (67 رای)

The Grand Tour (2016– )

بروزرسانی :فصل 03 ، قسمت 10 اضافه شد.
 مجموعه‌ی "تور بزرگ" جرمی ‌کلارکسون، جیمز‌ می و ریچارد هموند را دنبال میکند که سفری ماجراجویانه را آغاز کرده به اقصی نقاط جهان سفر میکنند تا خودروهای جدید و هیجان انگیز تولید کنندگان برتر این صنعت را امتحان کنند و ...
The Grand Tour
 • توضیحات :

  آپدیت دوبله فارسی: فصل 01 ، قسمت پایانی اضافه شد.
  ----------------------------------------------------------------------
  مستند سریالی دوبله فارسی کامل و بدون حذفیات «سفر بزرگ»
  دوبله شده توسط امور دوبلاژ سیما
  گویندگان: اشکان صادقی (ریچارد هاموند) ، علی باقرلی (جرمی کلارکسون) ، محسن زرآبادی و محسن بحرامی (جیمز می) و ...

  فصل: 01

  فصل: 02

  فصل: 03

  فصل: 01 نسخه دوبله فارسی

  دانلود صوت دوبله به صورت جداگانه فصل: 01

  • m9000
   آیا این نقد برایتان مفید بود ؟
   m9000
   یکشنبه, 08 به‍ 1396 ساعت 17:10
   • داستان کلی :
   • نقش آفرینی بازیگران :
   • موسیقی متن :
   • تأثیرگذاری :
   نقاط قوت
   نقاط ضعف
   گرند تور مجموعه تلویزیونی برای سرویس ویدئویی آمازون است که توسط جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می اجرا و توسط اندی ویلمن تهیه شده است. این مجموعه تلویزیونی بعد از جدا شدن این چهار نفر از برنامه تخت‌گاز شبکه بی‌بی‌سی تهیه و تولید می‌شود و به صورت هفتگی در نیمه دوم سال ۲۰۱۶ در سرویس ویدئویی آمازون نمایش داده می‌شود.   تا بحال این برنامه خودروهایی همانند نیسان جی تی آر، استون مارتین وولکان، هوندا سیویچ، پورشه ۹۱۱، فورد موستانگ و … را تست و بررسی کرده‌اند و آنها را در جداولی قرار داده‌اند.

   نظر های جرمی کلارکسون در مصاحبه:
   فصل دوم گرند تور شما را به جاهای مختلف دنیا برده است. کشور محبوب تو کدام بود؟
   موزامبیک جالب‌ترین کشور برای من بود. ما همیشه فیلمبرداری در قاره آفریقا رو دوست داریم و این بار نیز داستان خیلی خوبی داشتیم. هیچ کس به شما نمی‌گوید که این کار را نباید در این قاره انجام دهی؛ این موضوع در مقایسه با کشوری مثل سوئیس که تقریبا همه چیز در آن ممنوع شده، باعث آرامش خیال می‌شود!

   بزرگ‌ترین تغییر نسبت به فصل اول چیست؟
   چادر برنامه اکنون دم در خانه من است و دیگر در حال سفر نیست! من می‌توانم با لباس خواب نیز سر کار بروم!

   بدترین تغییر نسبت به فصل دوم چیست؟
   آدامس نیکوتین (ترک سیگار). در سه ماه گذشته من لب به سیگار نزده‌ام، زندگی دیگر معنا و مفهومی ندارد! شایعه مرگم پخش شده بود هرچند به شکل مبالغه‌آمیزی پخش شد، اما من حالم خوب بود. آنطور که اعلام شد، هر دو ریه من عفونت داشتند، اما شرایطم خوب بود.

   اتومبیل محبوب این فصل چه بود؟
   دوست دارم بگویم فورد GT. ما از نیویورک تا آبشار نیاگارا رانندگی کردیم، در قسمت مربوطه، من در منهتن نیز پشت فرمان آن بودم. این خودرو راحت بود و البته نمی شد خارج از آن را واقعا دید! اما وقتی وارد آزادراه می شوید، فورد GT خیلی فوق العاده است.

   شهر محبوبت چطور؟
   من رانندگی در رم را دوست دارم، زیرا هر چراغ راهنمایی به منزله شروع یک گرند پری است. فرقی نمی کند که شما سوار بر چه خودرویی باشید، حتی یک فرد روستایی با فیات ریتموی باستانی خود قصد به چالش کشیدن شما را دارد.

   آیا اتومبیلی بود که قصد تستش را داشتی اما نتوانستی به آن دست پیدا کنی؟
   در این مجموعه نه. ۲۰ سال پیش چنین اتفاقی برایم افتاد و بعد از آن مردم فهمیدند کاری که ما برای “اتومبیل” انجام می دهیم، در کل خوب است. اگر ما و تخت گاز را حذف کنید، دیگر کسی برای دفاع از حوزه خودرو باقی نمانده و عرصه به گری لینکر و دوستان توئیتریش که مدام خواهند گفت “آیا استفاده از دوچرخه عالی نیست؟ نباید همه ما از اتوبوس استفاده کنیم؟ آیا هوا آلوده نیست؟”، واگذار می شود.

   تور بزرگ یا تخت گاز؟
   صادقانه بگویم از وقتی که تخت گاز مجددا شروع به کار کرده، من آن را ندیده ام. وقتی بچه خود را به فرزندخواندگی یک خانواده دیگر می دهی، دیگر تمایل نداری که بروی و از پنجره خانه شان پیگیر سرنوشت او باشی. من نسبت به تخت گاز چنین احساسی دارم؛ آن مثل فرزند من بود اما از من گرفته شد. حالا نمی خواهم ببینم والدین جدید چگونه با آن رفتار می کنند.

   آیا از اینکه طرح افشای حقوق کارکنان شبکه BBC شامل تو نشد، خوشحالی؟
   چرا مردم می خواهند از میزان دستمزد افراد دیگر اطلاع پیدا کنند؟ من شخصا اصلا دوست ندارم بدانم گری لینکر چقدر درآمد دارد. شکاف پرداختی ها بین زنان و مردان کاملا مضحک است. شما می بینید که دو نفر دقیقا یک کار را انجام می دهند، اما شخصی که دامن پوشیده، نصف فردی که اول صبح صورتش را تراشیده حقوق دریافت می کند، چرا باید اینگونه باشد؟ این دیوانگی محض است.

   آیا آینده متعلق به اتومبیل های خودران است؟
   شما جاده مرگ در بولیوی را می شناسید، همانی که ما در تخت گاز به آنجا رفتیم. مسیرهای باریک با پرتگاه های مرتفع. هر شرکتی که می خواهد اتومبیل خودران توسعه دهد، من به مدیرش می گویم “بسیار خب، اجازه بده خودرویی که ساخته ای، تو را در جاده مرگ به مقصد برساند.”

   اگر آماده بود این کار را انجام دهد، من یک دستگاه از آن خودرو را خواهم خرید. البته من به خوبی مطمئنم که هرگز چنین اتفاقی نمی افتد. فکر نمی کنم که در طول زندگی ام اتومبیل های خودران به تعداد زیاد در جاده ها تردد کنند.

   مکان های رویایی برای فصل سوم
   با BBC ما هرگز نتوانستیم وارد ایران شویم، اما اکنون می توانیم برویم. ایران جایی است که واقعا دوست دارم به آنجا بروم. این یک اتفاق فوق العاده است. بسیاری از افراد تا زمان تمام کردن لیست کارهای مورد علاقه شان ممکن است دچار سرطان شوند، اما ما سال هاست که کارهای مورد علاقه مان را انجام می دهیم.(در تخت گاز در برنامه ویژه خاورمیانه، تا مرز ایران هم آمدند ولی اجازه‌ی ورود پیدا نکردن.)

   منابع :
   آمازون -
   ویکیپدیا -
   Juss, Mindy. "'The Grand Tour' with executive producer Andy Wilman". Edinburgh International Television Festival. Retrieved 22 June 2016. -
   http://www.gsm.ir/news/show/40370/ -
   http://asbe-bokhar.com/article/news/%D8%AC%D8%B1%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%B3%D9%88%D9%86-%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%88%DB%8C/ -

عناوین مشابه

Friends (1994–2004)
8.9
سریال دوستان یک مجموعه کمدی در مورد گروهی از شش دوست است که در منطقه منهتن شهر نیویورک زندگی می‌کنند. این مجموعه توسط دیوید کرینو مارتا کافمن از سال 1994 تا سال 2004 ساخته شده‌است. این سریال متمرکز بر زندگی سه مرد و سه زن بیست و چند ساله (که در روند سریال به سی و چند سالگی میرسند) است که ساکن محله گرین ویچ هستند. این سریال یکی از محبوبترین مجموعه‌های کمدی روزمره در تاریخ تلویزیون آمریکا است که دهها میلیون طرفدار در سراسر جهان بدست آورده‌است. سریال دوستان در تلویزیونهای بیش از یکصد کشور جهان نمایش داده شده‌است و روزبروز به شمار طرفداران آن افزوده می‌شود…